Kā atmest smēķēšanu как бросить курить 

Es palīdzu cilvēkiem jau kopš 2007. gada  nomest smēķēšanu un esmu uzkrājis šajā sakarā milzīgu empīrisku pieredzi.

Man nav tikai veiksmīgi stāsti -  statistiski ap 20% neizdodas uzreiz- no atgriezeniskās saites iegūtā informācija liecina, ka zemāk minēto iemeslu dēļ.

Ar hipnozi jūs varat atmest smēķēšanu viegli un bez piepūles, taču neuzlieciet visu atbildību tikai uz mani- jums arī ir jāgrib to izdarīt!

Mans uzdevums ir mainīt jūsu uzskatus un attieksmes par smēķēšanu, lai jūs būtu patiešām brīvi!

UN- gala lēmumu(pārtraukt smēķēt), tikpat jūs paši pieņemat, es neko nevaru jums uzspiest! 

ES NEKODĒJU, es vispār esmu pret šādām metodēm, jo tās nemaina cilvēka domāšanu, ja jūs gribat, lai jūs kāds sabaida un jūs tāpēc pārstājat smēķēt- jums nav pie manis.

ES NEESMU EKSTRASENSS, MAN NAV NEKĀDU MAĢISKU SPĒJU, ES NEVARU PIESPIEST NEGRIBĒT!!!

Dažreiz man uzdod jautājumu- kāda ir garantija, ka es atmetīšu ar jūsu palīdzību smēķēšanu? Šie cilvēki acīmredzami sevi uzskata par ledusskapjiem vai automašīnām un mani par garantijas meistaru, kas es neesmu. Cilvēka faktora gadījumā vispār neko nevar garantēt, kur nu vēl psiholoģiskajā ziņā. Visi zina, ka var nepamosties pēc banālas apendicīta operācijas un tomēr riskē to veikt. 

BET...

Lai izvairītos no pārpratumiem un neskaidrībām, lūdzu, izlasiet tekstu zemāk uzmanīgi. Tas, kas tur ir bold rakstīts, ir balstīts uz pieredzi un ir ļoti svarīgs.
Kad tas var "nestrādāt", jeb kad es nevarēšu palīdzēt šajā sakarā?

 

Ja jūs esat kādā psiholoģiskā krīzē- piemēram, ir izjukušas attiecības un jūs gribat uzlabot savu paštēlu, atmetot smēķēšanu.

Ja jūs neatmetāt smēķēšanu agrāk grūtniecības laikā, jeb esat stāvoklī un smēķējat.

Ja jūs gribat, lai es jūs piespiežu gribēt negribēt. Proti, jums nav vispār nekādas motivācijas izņemot ārējo- piem. dzīvesbiedrs "pierunā,spiež un ved aiz rokas".

Ja jums ir kāda psihiska saslimšana.

Ja jums ir zemas abstrahēšanas spējas.

Vecumposmā pēc 55 izredzes pasliktinās , ja psihe jau ir rigīda.

 

Aizveriet uz mirkli acis un iedomājieties sevi pēc gada- laimīgu, priecīgu, apmierinātu ar dzīvi, savu draugu vai ģimenes lokā darot kaut ko foršu, pafantazējiet- kā tas būtu, UN- NESMĒĶĒT?

Ja jums to izdevās iedomāties, tad jūsu izredzes ir augstas, ja neizdevās nemaz- tad , visdrīzāk, ka jūs vēl neesat gatavs pārmaiņām.

Jūsu izredzes ir augstas arī tad, ja jūs esat jau uz kadu laiku bijis atmetis smēķēšanu(kaut uz nedēļu), bet tad kādas muļķīgas kļūdas dēļ atsākāt, proti, bijāt nometis ar gribasspēku, jeb kādas slīmības laikā un tagad nevarat atrast motivāciju to izdarīt vēlreiz.

 

 Gandrīz viss, kas ir saistīts ar smēķēšanu ir psiholoģiska rakstura, tāpēc hipnoterapija uzbrūk smēķēšanai tur, kur tā dzīvo- jūsu apziņā. Fiziskā atkarība ir ļoti neizteikta un nikotīna nozīme smēķēšanas atmešanā ir ļoti maza. Hipnoterapeits strādā ar jūsu zemapziņu un aizvāc cēloņus, kuri liek jums smēķēt atkal un atkal. Hipnoterapija strādā tā, ka kāre pēc cigaretēm pazūd, nav vajadzīgs gribasspēks, nav svara pieauguma.

 Patiesībā atmest smēķēt ir ļoti viegli.

Kā tas notiek?
Sesija sastāv no divām daļām-  "sarunas transa" , kura laikā mēs noskaidrojam smēķēšanas trigerus, viltus uzskatus, mītus un iespējamos riskus, pēc tam ir formālo hipnotisko suģestiju daļa.

Hipnozes sesija laikā terapeits var atrast jūsu dziļākos uzskatus par smēķēšanu un izmainīt tos. Smēķēšana ir vistiešākajā veidā saistīta ar jūsu uzskatu sistēmu. Daudzi cilvēki sāka smēķēt vēlīnā pusaudžu vecumā, laikā kad jūsu ķermenis mainījās un jūs transformējāties no pusaudža par pieaugušo- laikā, kad jūs veidojāt uzskatus par sevi, kas jūs esat un ko jūs varat darīt un ko nē. Tajā laikā jūs izmantojāt cigaretes, lai labāk iekļautos kompānijā, lai būtu dumpinieks, lai izskatītos kruts , lai tiktu galā ar jaunām situācijām, un jūsu prāts formēja ārkārtīgi stipras asociācijas starp smēķēšanu un spēju iekļauties kompānijā, aizstāvēt sevi, būt neatkarīgam, iegūt draugus un cieņu no apkārtējiem pret sevi.

 Pirmo reizi, kad jūs kaut ko veiksmīgi izdarāt, jūsu prāts veido stipras saites starp to, ko jūs darāt un kā jūs jūtaties. Rezultāts ir automātiska saikne, neapzināta asociācija, uzskats, ka jūs nevarat izdarīt vienu lietu bez tai atbilstošās lietas. Un, ja jūs izveidojat uzskatu, ka jūs tiekat galā ar stresu ar smēķēšanas palīdzību, un jums ir jāuzsmēķē, lai iegūtu jaunus draugus, vai smēķēšana jums palīdz izskatīties krutam, tad jums ir problēma. Tāpēc, ka jūsu prāts tic, ka zaudēt smēķēšanu nozīmē zaudēt spēju komunicēt un iegūt draugus, vai arī jūs nekad vairāk nejutīsieties kruts un pieņemts no citu puses. Tāpēc dažiem cilvēkiem ir tik grūti nomest smēķēšanu. Viņu prāts izmisīgi cīnās pretī, lai nekļūtu vientuļš, vai neizskatītos kā lohs atkal utt.. Tāpēc arī ir šī nepārvaramā tieksme, jūsu prāts izmisīgi cenšas piedabūt jūs smēķēt atkal, lai dabūtu atpakaļ tos labumus, kuri ir vajadzīgi, lai jūs būtu jūs. Tas ir pamatā arī tam, kāpēc daži cilvēki var vienkārši vienā jaukā dienā pārtraukt smēķēt- viņi nav izveidojuši automātiskās asociācijas. Hipnoze strādā, lai aizvāktu šos uzskatus, lai sarautu  asociācijas. Kad šīs asociācijas ir prom, tas pats notiek ar tieksmi smēķēt.

Cik ilgu laiku tas prasa? Līdz 2 stundām.

Parasti vajag 1 seansu, reizēm ir  jāveic atkārtots. Katra persona ir atšķirīga termiņu izpratnē- cik ilgi tie smēķē, cik daudz dienas laikā izsmēķē un kāpēc tie smēķē. Katram šie apstākļi ir savādāki. Bet lielākā daļa cilvēku nomet smēķēšanu uzreiz un nekad pie cigaretēm neatgriežas.